Kane a Bellingham očakávajú víťazstvo troch levov

Anglicko vs Slovensko, osemfinále Eura 2024: Anglicko zlomilo srdcia na Slovensku, pretože Three Lions predviedli pamätný comeback, keď zdolali Slovensko 2:1 po predĺžení, pričom Jude Bellingham strelil vyrovnanie po zranení a víťaz predĺženia od kapitána Harryho Kanea spečatil dohodu pre podpaľovanie. Ťažký, Gareth Southgate.

Slovensko sa ujalo vedenia v prvom polčase proti vicemajstrovi majstrov Európy 2020 a zdalo sa, že je na pokraji vytrhnutia titulu z ich rúk, až sa zrazu objavila „potvrdená“ hviezda Realu Madrid, ktorá si vynútila predĺženie, kde sa predĺžil zápas Jude Bellinghama. rýchly vzostup sa nezastavil. Tento 20-ročný hráč strelil svetový gól z kopačky nad hlavou a vyrovnal skóre a za svoje činy bol ocenený Mužom zápasu.

„Od odchodu z domu vás delí 30 sekúnd, máte pocit, že ste sklamali svoj národ, jeden kop do lopty a všetko je v poriadku. Je to 20 alebo 30 sekúnd, kým skončíme s európskym šampionátom a náladou je úplne iný. [we’ll see] Jude Bellingham v rozhovore po zápase povedal: „Je to skvelý moment, ale je to dlhý turnaj a o jeho dôležitosti sa rozhodneme až počas nasledujúcich dvoch týždňov.“

„Keď je koniec zápasu 1:0 a v play-off ste 1:0, musíte nájsť cestu von zo zabehnutých koľají, v ktorých ste. To je cieľ, ktorý musíte streliť.“ ten moment, kedy sa máme držať našich snov, je jedna z najlepších vecí. [Jude Bellingham] Kapitán Anglicka Harry Kane, ktorý strelil víťazný gól pre Three Lions, povedal: „Je to skvelý hráč, streliť takýto gól v tej chvíli ukazuje, aký dobrý je, nie je ľahké sa kvalifikovať do akejkoľvek etapy a dostať sa do nej štvrťfinále je veľmi príjemné, dúfame, že to dokážeme využiť.“

„Viac hrdosti ako sklamania“: tréner Slovenska

Keď sa cesta Slovenska na Euro 2024 blíži ku koncu, tréner Francesco Calzona je na svoj tím mimoriadne hrdý a povedal, že jeho tím mal veľké šťastie, že prehral s Anglickom.

READ  opustiť pobyt | Filmová recenzia - ďalšia

„Cítim sa skôr hrdý ako sklamaný, pretože sme odohrali skvelý zápas proti skvelému tímu, ktorý patrí medzi favoritov na víťazstvo na turnaji,“ povedal Calzona V predĺžení sme boli v polčase.“ „Je to ich domáce ihrisko takmer po celú dobu.