Euro 2024: Jude Bellingham „odhaľuje svoj osud kvôli suspendácii“ po svojom násilnom správaní voči Slovensku

Anglické tlačové správy uviedli, že anglický reprezentačný stredopoliar Jude Bellingham unikol suspendácii za oslavu víťazstva Anglicka 2:1 nad Slovenskom v osemfinále Európskeho pohára národov 2024.

Anglicko Stredopoliar Jude Bellingham Bolo hlásené, že bude k dispozícii na hranie pre Tri levy Euro 2024 Štvrťfinále proti Švajčiarsku po vyšetrovaní jednej z jeho osláv UEFA.

Dvadsaťjedenročná hviezda Realu Madrid pomohla Anglicku pri víťazstve v posledných 16 zápasoch nad Slovenskom, keď si v poslednej minúte zápasu vynútila predĺženie úžasným kopom nad hlavou, kým skórovala pre víťaza. Harry KaneVíťazný gól.

Bellinghamova oslava sa však dostala do titulkov z nesprávnych dôvodov, keď ho videli, ako sa chytí za lonovú oblasť smerom k lavičke Slovenska, hoci tvrdil, že toto gesto bolo „interným vtipom“ medzi priateľmi.

Bellingham však riskoval, že sa kvôli incidentu dostane do horúcej vody s UEFA, pričom narastajú obavy, že by mu v sobotu alebo neskôr mohol čeliť zákaz hrať štvrťfinále.

Avšak nemecký prístav Obrázok Stredopoliar tvrdí, že nebude čeliť zákazu činnosti a bude v poriadku hrať proti Švajčiarsku, napriek tomu, že dostal pokutu 20 000 eur (16 945 libier).

Očakáva sa, že Bellingham znovu získa svoju úlohu v zostave Anglicka na víkendový výlet do Düsseldorfu, kde uvidí víťazstvo… Gareth SouthgateMuži „S“ sa kvalifikovali do semifinále proti jednému z nich moriak Alebo Holandsko.

Türkiye Merih Demiral Za oslavu s vlkom bol suspendovaný na dva zápasy

© Reuters

Ak však Irán prekvapí Holandsko a dostane sa do semifinále prvýkrát od roku 2008, bude si musieť poradiť bez šampiónky osemfinále Merih Demiralovej, ktorá údajne dostala zákaz na dva zápasy za oslavu s vlkom.

Bývalý obranca Juventusu sa zapísal do histórie majstrovstiev Európy tým, že strelil najrýchlejší gól v histórii vyraďovacích kôl mužského turnaja – proti Rakúsku skóroval už po 57 sekundách – predtým, ako strelil svoj druhý gól v zápase v druhom polčase.

READ  Leeds 0-0 Chelsea: Tyler Roberts ruší a naráža do brvna na Island Road futbalové správy

Demiral bol tvrdo kritizovaný za to, že oslavoval pokrok Turecka a urobil „vlčie“ gesto spojené s tureckým krajne pravicovým hnutím známym ako Šedí vlci.

Hráč Al-Ahly tvrdil, že oslavoval týmto spôsobom, pretože videl fanúšikov na tribúnach, ako robia tento krok, pričom tvrdil, že táto záležitosť má niečo spoločné s jeho „tureckou identitou“, ale zdá sa, že hviezdy Al Hilal teraz budú musieť adaptovať sa bez neho vo štvrťfinále a semifinále, ak dosiahnu tento bod.

Demiralov zákaz nebude prvým, ktorý UEFA uložila na európskom šampionáte kvôli kontroverzným politickým posolstvám, keďže Albánsko dostalo zákaz aj za kontroverzné politické posolstvá. Merlind Dako Za účasť na vlasteneckom choráli fanúšikov z reproduktora dostal suspendáciu na dva zápasy.

ID: 547491: 1false2false3false: QQ:: Z pracovnej plochy databázy: LenBod: collect4336:Neexistujú žiadne informácie o analýze údajov