Súhrn zápasu Anglicko – Slovensko: The Three Lions si rezervujú postup do štvrťfinále Eura 2024

Odkiaľ pochádza tento obrázok? Getty Images

Po úžasných 90 minútach predĺženia Anglicko postúpilo do štvrťfinále Euro 2024 výhrou 2:1 nad Slovenskom.

Slovensko sa ujalo vedenia nad Betou skorým gólom, ktorý sa predĺžil do záverečnej 90-minútovky zápasu – malo držať skóre o jeden gól, no prekvapenie prišlo v 90. + 5. minúte po šiestich minútach nadstaveného času. .

Bola to noc sledovať dramatický comeback Anglicka po veľmi slabom výkone na skupinovej scéne, ale len o vlások uniklo z posledných 16 zápasov so Slovenskom.

Skvelým gólom a skvelou asistenciou Strelica sme prihrali loptu Ivanovi Schranzovi, ktorý ju bravúrne prekonal Pickforda.

Schranz Za Slovensko skóroval v 25. minúte zápasu a dal slovenským sokolom dobrú výhodu nad výberom Anglicka.

Prvý polčas sa skončil tak, že Slovensko viedlo a Anglicko začalo zle.

V druhom polčase podalo Anglicko dobrý výkon, tréner Gareth Southgate urobil niekoľko zmien.

V 50. minúte sa odohrala veľká dráma, keď gól Phila Fodena VAR neuznal. Na vyrovnanie sa mala dočkať anglická reprezentácia, no videoasistent rozhodcu gól zrušil pre Fodenov ofsajd.

V posledných minútach prestávky Hope prehrala zápas s Anglickom. Palmer prišiel do hry, aby vytvoril nejakú mágiu, ale neukázal sa.

Zaujímavosťou je, že v 90+5 minúte dokázal vyrovnať skóre za Anglicko Jude Bellingham neskutočným gólom.

Aký nebezpečný čas na strelenie gólu potrebovalo Anglicko proti Slovensku, keď do konca zostávalo len 30 sekúnd.

Zápas sa posunul do predĺženia.

Sklamanie bolo pre Slovensko naozaj veľké, keďže ich nádejou v predĺžení bolo streliť gól, no namiesto toho jeden strelili.

Harry Kane odvtedy neskóroval, no mal smolu na správnom mieste, keď sa lopta dostala do strany a skóroval a dostal tak Anglicko do vedenia.

91 minút predĺženia hralo Anglicko so správnou loptou vo svojom držaní.

Anglicko vedie o dva góly nad Slovenskom a postúpi do štvrťfinále proti Švajčiarsku.

Southgate naskočil na ihrisko pred fanúšikmi Anglicka, no oni vtedy prišli.

Jude Bellingham bol ocenený mužom zápasu za „všestranný prínos a cieľ udržať Anglicko na turnaji“.

Anglicko postúpi do ďalšej fázy, kým sa Slovensko vráti domov.

Súhrn zápasu medzi Anglickom a Slovenskom

Aký zápas pre DS Slovakia, ale doma idú rovno po prehre.

Slovensko stále dúfa v strelenie gólu, ktorý posunie zápas do penaltového rozstrelu. ale nie.

120 minút – Walker chytil strelu za anglickú reprezentáciu, Shkriniar chytil prudkú strelu.

119 minút – Hanko na Slovensku minul terč. Tá slečna

116 minút – Slovensko vyzerá nebezpečne vďaka krásnej hre v pokutovom území Anglicka. Loptu však nedokázala premeniť na gól.

115 minút – rohový kop Čo sa týka Slovenska, dokážu vyrovnať? Oh, Tony drží loptu ďaleko od súperovej brány.

112 minút – Anglicko vytvára väčší tlak na Slovensko hrou sprava, zľava a stred

111 minút – Guihi (Anglicko) zahráva priamy kop.

žltá karta- Eberechi Eze trestá Denisa Favreaua pokutovým kopom a rozhodca mu udeľuje rýchlu žltú kartu

110 minút- V časti wetin sa idete pozrieť na Eze do be dat, nasadiť hráča a prekonať jeho rýchlosť, kde robíme hráčov chyby.

náhrada- Bellingham je mimo základnej zostavy Konsy a Kane je mimo základnej zostavy Gallaghera – v zostave Anglicka

106 minútsAnglicko má 15 minút na to, aby kontrolovalo zápas a kvalifikovalo sa do štvrťfinále proti Švajčiarsku.

čas navyše (Začína sa druhý polčas)

Hráči sa snažia nájsť drink, aby mohli hrať v záverečnom predĺžení

Predĺženie (koniec prvého polčasu)

to bolo Zavrieť Pre Slovensko!!!

Aký hit Z Pekárka na Slovensko. Toto je vyrovnávajúci gól, ktorý Slovensko našlo. Chýba mi pointa.

105 minút – Pickford (Anglicko) zahráva nepriamy voľný kop pre Three Lions.

104- Pekarek zo Slovenska dostal loptu kvôli tejto nebezpečnej situácii, oh, Ofsajd pozíciu.

102 minút – Slovensko stále bojuje o svoj tiket na strelenie gólu proti Anglicku. Jej duch bol silný pred odvolaním sa na záverečné predĺženie.

99 minút –Pickford (Anglicko) zahráva priamy voľný kop.

97. minúta – Hráč Slovenska Gombert sa v 97. minúte dopustil faulu na Tonyho (Anglicko).

95 minút– Palmer sa v strede poľa snaží zabrániť prechodu akéhokoľvek slovenského hráča na jeho polovicu ihriska

Úplne skvelý začiatok od Ivana Toniho, ktorý prišiel len pomôcť.

Harry Kane skóroval a dostal Anglicko do vedenia

91. minúta – Anglicko má loptu správne

Bellenham vyrovnal skóre

druhá polovica

Anouda 30 minút hrať na ihrisku

Koľko času na strelenie gólu Anglicko skutočne potrebuje.

90+5 minúta – Jude Bellingham strieľa skvelý gól

Foden je mimo kádra a Tony je v kádri Anglicka

90+3 minúty striedanie- Najlepším strelcom Slovenska je Schranz de Komot

90+1 minúta- Eze vybojoval pre Anglicko rohový kop, aby našiel gól. Southgate je teraz pod tlakom, takže tím bude pripravený, kým nestrelí jeden gól

Dokáže Anglicko ešte vytvoriť mágiu?

89 minút – Eze (Anglicko) nepriznáva priamy kop po faule na Lobotku (SR).

87 minút – Pohybom je to Phil Foden, nebezpečná situácia pre Slovensko, Foden sa presúva do pokutového územia a hľadá bránu.

85 minút- Harry Kane s loptou, nachádza správnu pozíciu, keď strieľame proti Slovensku.

83 minút – Anglicko sa snaží nájsť vyrovnanie, aby nevypadlo z európskeho šampionátu

81 minút Striedanie – vystupujú Koca a Duda – namiesto Slovenska nastupujú Bielorusko a Beneš

78 minút– Kane minul bránu z hlavičky We Go Ova v bráne.

Schranz strieľa gól Slovenska

77' žltá karta Pekaric dostáva žltú kartu za nebezpečnú výzvu pre Fodena

72 minút – Anglicko malo doteraz sedem rohových kopov, no zatiaľ žiadny. Slovensko hrá z defenzívy a výborne bráni Anglicku skórovať.

70 minút– Foden získa oficiálny titul v anglickom národnom tíme.

voľný kop Pre Anglicko bol vybraný Guehi

68 minút – Saka sa nevráti na post ľavého obrancu, zatiaľ čo Palmer bude hrať na pravom krídle.

Pickford (Anglicko) získava priamy voľný kop. Teraz je to implementované a lopta je v hre.

67 minút– Schranz Wei skóroval za Slovensko a dopustil sa nebezpečného faulu proti Guehimu (Anglicko).

66'Prepínač- Trippier je mimo základnej zostavy anglického národného tímu, Cole Palmer je v základnej zostave anglického národného tímu

64 minút– Úžasný výkon anglickej reprezentácie, ktorá dokázala streliť jeden gól a dodať im nádej. Kuka (Slovensko) sa dopustil faulu a dostal priamy kop proti Riceovi (Anglicko).

62 min – Trippier nestráca svaly, čo ma znepokojuje.

David Strelic je mimo, Lukasz Haraslin je mimo, Tomáš Suslov a Robert Boznik sú mimo.

61 minút– Foden dostane loptu za Anglicko, vykročí dopredu, umiestni loptu na dobré miesto na strelu — Ale nie, Fodenovu strelu zblokoval Duda (Slovensko)

59 minút– Kuka (Slovensko) bol silný pre tím, ale tiež zavinil priamy kop po faule na Maina (Anglicko). Maino tentoraz v druhom polčase skutočne kontroloval stred poľa

54 minút– Haraslin (Slovensko) nezískal voľný kop pre faul na Walkera (Anglicko). Dokáže to Anglicko prekonať?

Video asistent rozhodcu Zrušenie gólu, môj bože. To je dobré pre Anglicko a dúfam, že budú proti Slovensku hrať aj naďalej

50 minútžiadosť bola zrušená. Anglický ekvalizér bol zrušený po kontrole VAR 49'

ale nieFoden strelil gól, no pre ofsajd bol zakázaný.

49 minút– Foden získal loptu dobrým kopom. Dal som to späť do Dúbravky. Je to cieľ?

Schranz (Slovensko) odpískal posledný hvizd za faul na Goeheho (Anglicko). Rice (Anglicko) zahráva priamy voľný kop.

47 minút– Anglicko pokračuje v silnom driblingu, Saka a Kane sa snažia preniknúť cez obranu Slovenska

Prvý polčas

rohu Pre Anglicko v tejto nebezpečnej dobe. Oh Stones posúva Bessina do siete

45 + 2 minúty – Anglicko žiari v pokuse vystreliť proti Slovensku. Maino sa prediera, ale jeho strelu kryje brankár

voľný kop Pre Anglicko. Foden má priamy kop

45+1 minúta Žltá karta Laşkriniar, dopustil sa faulu proti Bellinghamu?

44 minút – Hanko (Slovensko) udeľuje priamy kop za faul na Saka (Anglicko). Walker (Anglicko) zahráva priamy voľný kop.

41 minútZápas bol veľkou skúškou pre Anglicko, ktoré bojovalo o vyrovnanie. Stones (Anglicko) rozohral priamy kop.

39„Zápas bol prerušený, pretože Vavro dostal lekársku pomoc od slovenského lekárskeho tímu.“

Foden (Anglicko) rozohráva priamy voľný kop, no nie je príliš dôrazný a ide do siete.

38 minút– Slovensko sa snaží zabezpečiť si svoj cieľ, keďže sa rýchlo presúva do stredu poľa. Duda (Slovensko) zarába priamy kop po faule Bellinghama (Anglicko).

36 minútStrelic (SR) bol v ofsajde, ale rozhodca ho vychytal.

30. minúta – Dlhý pas od Kanea premenil na gól pre Slovensko

28 minút– Foden sa snaží nájsť cestu do siete Slovenska

26'Schranz strieľa tretí gól na týchto ME

Aký fantastický gól! Skvelá asistencia Streleca, ktorý prihral Schranzovi, ktorý ju bravúrne umiestnil do siete za Pickforda.

25'Evan Schranz Výsledok v prospech Slovenska

23 minút – rohový kop Za Anglicko poslal loptu Trippier na Saka. Skvelá strela od Maina, ale mierila do siete.

22 minút – Aká chyba Tým, že Bellingham priamo v šestnástke Slovenska stráca loptu na obrancov, následne na Kanea hlavičkou, no tá dopadá na zem a odvracia sa na rohový kop.

21 minút – Srdečný potlesk fanúšikov oboch tímov na ihrisku. Foden a Bellingham sa pokúšajú dostať na Saka, ale strácajú loptu. Walker stráca loptu a silný útok hráča Slovenska.

Silný zásah Declana Ricea

19 minút– Voden Viet De sa pohybuje smerom do stredu Slovenska

Asi štyri žlté karty v prvom polčase tohto zápasu. Škriniar (Slovensko) zahráva priamy kop.

17' žltá karta – Bellingham dostal žltú kartu za Anglicko za násilnú výzvu proti Haraslinovi (Slovensko).

15 minút– Saka a Bellingham hrajú z ľavej strany hore v snahe preniknúť do priestoru Slovenska. Veľa hlasného povzbudzovania na štadióne

13' žltá karta – Kuka je rezervovaný pre Slovensko

12 minút- Aká premárnená príležitosť! Slovensko nenapreduje

10 minút- Trippier (Anglicko) sa dotkol lopty, urobil niekoľko pohybov, ale minul som cieľ.

8 minút– Krásna strela zblokovaná Stonesom (Anglicko). Skvelá obrana Anglicka

7'žltá karta– Mainwoo Ako môžem začať svoj prvý zápas bez toho, aby som dostal žltú kartu po faule

5 minút– Dobrá príležitosť pre Anglicko a Bellingham hrajú v šestnástke Slovenska, ale lopta minula bránu.

4 minúty– Aké sklamanie! Slovensko premárni príležitosť viesť zápas

3 minúty:Priamy kop pre Slovensko. Prvý výkop zápasu. Nebolo to prevedené dobre, keď to išlo nad bránu

2'žltá karta– Johi dostal žltú kartu za faul proti hráčovi Slovenska.

1 minútaJordan Pickford v skutočnosti nezačal dostávať prvé dotyky, ako to urobil Mark Gue pre Anglicko.

0. minúta – Slovensko odkopne loptu a začne zápas.