Anglický reprezentant Kobe Maino pravdepodobne nastúpi na zápas proti Slovensku – zdroje

Gareth Southgate vážne zvažuje štart Kobe Maino V nedeľnom zápase osemfinále medzi Anglickom a Slovenskom uviedli zdroje ESPN.

19-ročný hráč sa zúčastnil ako striedajúci hráč v druhom polčase proti Slovinsku v poslednom zápase Anglicka v C-skupine, a hoci sa zápas skončil bezgólovou remízou 0:0, Maino prispel k zlepšeniu výkonu v druhom polčase.

Southgate po experimentovaní s obrancom Liverpoolu hľadá správnu rovnováhu v strede poľa Trent Alexander Arnold Potom Chelsea Connor Gallagher Vedľa Arsenalu Declan Rice S obmedzeným úspechom v skupinovej fáze pred prechodom na Mainwoo.

Ak stredopoliar Manchestru United nastúpi proti Gelsenkirchenu, bude to len jeho šieste reprezentačné vystúpenie a posledný krok v jeho dramatickom vzostupe od novembrového debutu v prvom tíme v Premier League.

Southgate čelí tlaku na lepší výkon po tom, čo Anglicko vyhralo iba jeden zápas a strelilo len dva góly na ceste na čelo C-skupiny.

Tréner Anglicka to potvrdil na sobotňajšej predzápasovej tlačovej konferencii Luke Shaw Anglický reprezentant Jurgen Klopp nebude dostatočne fit na to, aby nastúpil na zápas proti Slovensku, ale mohol by sa objaviť na lavičke, ak to lekársky tím uzná za vhodného, ​​keďže naďalej prekonáva problém s podkolennou šľachou, ktorý od februára drží obrancu United na vedľajšej koľaji.

Očakáva sa, že Southgate odolá veľkým zmenám vo svojom tíme a Maino by však mohol byť jedinou zmenou Anthony Gordon a Cole Palmer Nemecká reprezentácia sa po účasti ako náhradníka v zápase proti Slovinsku výrazne usiluje o postup do finále. Víťaz štvrťfinálového zápasu sa v sobotu v Düsseldorfe stretne so Švajčiarskom.

READ  Pozvánka na zimu do tatranského regiónu Slovenska - Športová turistika Media