Euro 2024 16. kolo: Anglicko porazilo Slovensko, postupuje Francúzsko

Skupinová fáza Euro 2024 sa skončila, čo znamená, že je čas na vyraďovaciu fázu, ktorá začne osemfinále 11. júna. FOX a aplikácia FOX Sports.

Len o dva dni neskôr bol žreb takmer svedkom toho, čo mohlo byť najväčším šokom v histórii: porážkou Anglicka.

Nemecko a Švajčiarsko boli prvé dve krajiny, ktoré sa kvalifikovali do štvrťfinále, keď v sobotu v osemfinále zdolali Dánsko a Taliansko.

Potom v prvom nedeľňajšom zápase Slovensko takmer strelilo úžasný gól, keď v 95. minúte viedlo nad Anglickom 1:0, kým v tej istej minúte vyrovnal Jude Bellingham a o niečo viac ako tri minúty neskôr strelil víťazný gól Harry Kane. .

Pred zápasom bolo Anglicko favoritom na víťazstvo v turnaji o +350 a -550 na víťazstvo nad Slovenskom.

Francúzsko si zaistilo vstupenku do ďalšieho kola, keď v pondelok popoludní porazilo Belgicko 1:0.

Poďme sa pozrieť na kurzy na zápasy 16. kola cez DraftKings Sportsbook od 1. júla, ako aj na blížiace sa štvrťfinále.

Ak chcete pokračovať: Španielsko -125, Nemecko -105

READ  Výsledky French Open 2023: Daniil Medvedev porazil v prvom kole Thiaga Sibotha Wilda