Kane a Bellingham očakávajú víťazstvo troch levov

Anglicko vs Slovensko, osemfinále Eura 2024: Anglicko zlomilo srdcia na Slovensku, pretože Three Lions predviedli pamätný comeback, keď zdolali Slovensko 2:1 po predĺžení, pričom Jude Bellingham strelil vyrovnanie po zranení a víťaz predĺženia od kapitána Harryho Kanea spečatil dohodu pre podpaľovanie. Ťažký, Gareth Southgate.

Slovensko sa ujalo vedenia v prvom polčase proti vicemajstrovi majstrov Európy 2020 a zdalo sa, že je na pokraji vytrhnutia titulu z ich rúk, až sa zrazu objavila „potvrdená“ hviezda Realu Madrid, ktorá si vynútila predĺženie, kde sa predĺžil zápas Jude Bellinghama. rýchly vzostup sa nezastavil. Tento 20-ročný hráč strelil svetový gól z kopačky nad hlavou a vyrovnal skóre a za svoje činy bol ocenený Mužom zápasu.

„Od odchodu z domu vás delí 30 sekúnd, máte pocit, že ste sklamali svoj národ, jeden kop do lopty a všetko je v poriadku. Je to 20 alebo 30 sekúnd, kým skončíme s európskym šampionátom a náladou je úplne iný. [we’ll see] Jude Bellingham v rozhovore po zápase povedal: „Je to skvelý moment, ale je to dlhý turnaj a o jeho dôležitosti sa rozhodneme až počas nasledujúcich dvoch týždňov.“

„Keď je koniec zápasu 1:0 a v play-off ste 1:0, musíte nájsť cestu von zo zabehnutých koľají, v ktorých ste. To je cieľ, ktorý musíte streliť.“ ten moment, kedy sa máme držať našich snov, je jedna z najlepších vecí. [Jude Bellingham] Kapitán Anglicka Harry Kane, ktorý strelil víťazný gól pre Three Lions, povedal: „Je to skvelý hráč, streliť takýto gól v tej chvíli ukazuje, aký dobrý je, nie je ľahké sa kvalifikovať do akejkoľvek etapy a dostať sa do nej štvrťfinále je veľmi príjemné, dúfame, že to dokážeme využiť.“

„Viac hrdosti ako sklamania“: tréner Slovenska

Keď sa cesta Slovenska na Euro 2024 blíži ku koncu, tréner Francesco Calzona je na svoj tím mimoriadne hrdý a povedal, že jeho tím mal veľké šťastie, že prehral s Anglickom.

READ  Útoky medveďov otriasajú volebnou sezónou na Slovensku Taiwan News

„Cítim sa skôr hrdý ako sklamaný, pretože sme odohrali skvelý zápas proti skvelému tímu, ktorý patrí medzi favoritov na víťazstvo na turnaji,“ povedal Calzona V predĺžení sme boli v polčase.“ „Je to ich domáce ihrisko takmer po celú dobu.