Predpovede, tipy na stávkovanie a kurzy medzi Lichtenštajnskom a Slovenskom │ 20. júna 2023

Euro 2024. Štvrté kolo
Štadión: Rheinpark Stadion (Vaduz)
20.06.2023 21:45

Očakávajte zápas Lichtenštajnska so Slovenskom, ktorý sa odohrá 20. júna. Skontrolujte podmienky tímu a vyberte si niekoľko možností stávok.

Vyžiadajte si uvítací bonus!

Lichtenštajnský tím ešte na úvod kvalifikácie nepreukázal schopnosť zabojovať ani o predposledné miesto v skupinovej fáze. Všetky tri zápasy prehrali bez jediného gólu. Lichtenštajnsko v marci prehralo 0:4 s Portugalskom, doma remizovalo 0:7 a júnové ťaženie odštartovalo prehrou 0:2 vonku s Luxemburskom. Gólový rozdiel 0:13 na tri zápasy hovorí za všetko.

Slovenská reprezentácia nedávno prestala byť výrazným hráčom na európskej futbalovej scéne a v predvečer nového cyklu má nového trénera. Slovensko pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu začalo produkovať slušný a moderný futbal a v zostave Euro 2024 je po troch kolách druhé. Slovenský šampionát sa začal domácou prehrou s Luxemburskom (0:0), ale následne zdolal Bosnu (2:0 doma) a Island (2:1 vonku). Ak bude slovenská reprezentácia pokračovať v napredovaní rovnakým tempom, získa miestenku na európsky šampionát vzhľadom na to, že predtým zdolala svojich hlavných rivalov o druhé miesto (prvé miesto patrí Portugalsku).

V zápase proti Luxembursku Lichtenštajnsko ani zďaleka neuniklo najslabšiemu tímu ligy dnes až do polovice druhého polčasu a aj po strelenom góle malo šancu na vyrovnanie, keď druhýkrát inkasovalo až v 89. minúte. (0:2). Prehra na domácom ihrisku s Islandom 0:7 bola pre Lichtenštajnsko šokujúcim výsledkom. V zápase so Slovenskom zrejme nebude obraz zásadne odlišný – Lichtenštajnsko bude opäť hrať maximálnu obranu; Pravdepodobne aj tak prehrajú, ale príliš sa nevzdajú.