Slovensko a Rumunsko Euro 2024 predpovede zápasov, kurzy, výber

Záverečná bitka v skupinovej fáze bude náročná, keďže Slovensko narazí na Rumunsko, pričom obaja stále snívajú o postupe do ďalšieho kola. Sme tu, aby sme sa podelili o našu sériu kurzov na euro, predpovede Slovensko verzus Rumunsko a tipy a zároveň ukázali, ako sa pozerať.

Slovensko vo svojom poslednom zápase prehralo s Ukrajinou 2:1 a v tomto zápase si udržalo tri body. V konečnom dôsledku potrebujú bod, aby mali šancu postúpiť.

Pre Slovákov sa to začalo dobre, keď Ivan Schranz v 11. minúte poslal parádnu prihrávku od Lukasa Haraslina do siete. Všetko sa však zomlelo v 54. minúte, keď dovolili Mykolovi Shaparenkovi skórovať a vyrovnať. Ďalší gól pridali Rumuni v 80. minúte, keď Roman Yaremchuk skóroval na asistenciu Shabarenka.

Rumunsko prehralo vo svojom druhom zápase v skupinovej fáze s Belgickom 2:0. Žiaľ, nedokázali streliť ani jeden gól. Už v druhej minúte ale dovolili skórovať Yourimu Tielemansovi a v 80. minúte pridal gól Kevinovi De Bruyneovi.

Krajiny hrali 11-krát. Za zmienku stojí, že Rumunsko vyhralo iba raz, Slovensko päťkrát a obe krajiny päťkrát remizovali.

tu Kurz eura 2024s láskavým dovolením FanDuel.

TV: FS1

tok: (Kliknutím sem získate bezplatnú skúšobnú verziu)

Prečo vyhrá Slovensko?

Slovensko potrebuje nájsť spôsoby, ako bodovať. Nakoniec bol ich cieľ vynikajúci. Po zvyšok zápasu však už Slovensko nič iné robiť nemohlo, keďže nedokázalo nájsť zadnú časť siete. Potom pod tlakom skolabovali.

Slovensko vyslalo desať rán, z ktorých päť zasiahlo cieľ. Rovnako aj ich rozohrávka bola silná, keďže dosiahli 88 %. Držanie lopty bolo silné, keďže Slovensko malo 55 percent lopty.

READ  Belohorkova spustila poplach očkovaním: chytila ​​ju slovenská speváčka ... hlúposť je nebezpečnejšia!

Schranz odviedol skvelú prácu a skóroval už druhý zápas po sebe. Teraz dúfa, že dosiahne tretie miesto v rade. Harasin mal asistenciu na dve strely. Celkovo má na konte štyri strely. Robert Poznick naďalej bojuje. Žiaľ, opäť sa mu nepodarilo skórovať a v tomto góle bude hľadať ďalšiu istotu.

Stredopoliari neprodukujú dostatočne silné prihrávky na to, aby strieľali góly. Slovensko preto nedostalo dostatok príležitostí na strelu na bránu. Juraj Kuka a Stanislav Lobotka musia urobiť viac, aby pomohli Slovákom získať viac gólových šancí.

Obrana mala úspešnosť zásahov len 48 percent. Bol tu teda väčší priestor na zlepšenie. Denis Favreau predviedol len dva zákroky a štyri vyradenia. Medzitým Milam Škriniar predviedol päť zákrokov, dve vylúčenia a deväť zákrokov. Peter Pekarek mal na konte 11 zákrokov, dve vylúčenia a štyri zákroky. Táto obrana sa v závere všemožne snažila pomôcť brankárovi Martinovi Dúbravkovi, ktorý sa dvakrát presadil, ale aj inkasoval dva góly.

Slovensko zápas vyhrá, ak jeho stredopoliari dosiahnu lepšie držanie lopty. Následne to pomôže nastaviť útočníkov na vytváranie lepších šancí na skórovanie.

Prečo vyhrá Rumunsko?

Rumunsko sa musí zaregistrovať. Žiaľ, ani jeden hráč v poslednom zápase nedokázal streliť gól a musia nájsť lepší spôsob, ako skórovať.

Rumuni mali 10 striel, ale iba tri boli na bránku. Podobne dosiahli iba presnosť prejazdu 83 percent. Rumunsko malo problémy s kontrolou lopty, kontrolovalo ju len 45 percent času. Akosi mali sedem šancí z rohových kopov a nedokázali skórovať ani v jednej.

Dennis Mann zaznamenal 2 strely a 25 asistencií. Po rozdelení dvoch asistencií v prvom zápase však už nič nezmohol. Denis Dragos po skórovaní v úvodnom zápase proti Ukrajine nič neurobil. Nicolae Stanciu opäť nedokázal skórovať a netrafil ani strelu. Medzitým Razvan Marin po strelení gólu v prvom zápase nič neurobil.

READ  Od kameramana po stretnutie s kráľovnou: British Council oslavuje 75 rokov

Obrana pustila dva góly, ale v jednotlivých častiach hry odviedla solídnu prácu. Celkovo bola miera ich zásahov 44 percent. Nicosur Panko predviedol osem zákrokov a tri vylúčenia. Sedem zákrokov a osem vylúčení pridal aj Andrej Burka. Radu Dragusin zaznamenal sedem zákrokov a deväť asistencií. Všetci sa snažili zo všetkých síl pomôcť brankárovi Florinovi Neitovi, ktorý predviedol osem zákrokov a inkasoval dva góly.

Rumunsko vyhrá zápas, ak Mann, Dragos a Stanciu dokážu lepšie rozohrať a vytvárať šance na skórovanie. Potom musia Banco a Borca vyčistiť viac prihrávok a znížiť tlak na Neeta.

Predpoveď a konečný výber medzi Slovenskom a Rumunskom

Slovensko vyzeralo po 11 minútach úžasne, ale potom nič. Rumunsko po výhre v úvodnom zápase nad Ukrajinou vyzeralo biedne. Obe krajiny majú po tri body, čo znamená, že tento zápas pre obe znamená viac ako kedykoľvek predtým. Slovensko vyzerá na papieri o niečo silnejšie. Ani jeden tím však nie je dostatočne silný na to, aby bol skutočným favoritom. Obe krajiny remizovali v piatich samostatných príležitostiach. Takže si myslíme, že toto bude šiesty.