Slovenský prezident obviňuje Declana Ricea z nahnevaného sporu napriek ospravedlneniu anglickej hviezdy

Declan Rice sa po predĺžení víťazstva troch levov na Euro 2024 zúčastnil nahnevaného stretu s trénerom Slovenska Francescom Calzonom, ktorý sa teraz k incidentu vyjadril.

Anglicko WAGS: Priateľka Declana Ricea Lauren Frayer prichádza do Nemecka

Tréner Slovenska Francesco Calzona zopakoval svoju kritiku Declana Ricea po nahnevanom zápase, ktorý ich spojil, napriek ospravedlneniu anglickej hviezdy.

Calzona a Rice boli dve strany v ohnivej konfrontácii na konci anglickej výhry 2:1 v predĺžení na Euro 2024. Zdá sa, že prvý z nich strčil do stredopoliara, čo vyvolalo nahnevanú reakciu.

Donútili ho odtiahnuť spoluhráči Aaron Ramsdale a Ivan Toney. Zdalo sa, že Riceová v reakcii na Calzonu zakričala „knock you pleš“.

Tréner Slovenska sa o incidente vyjadril krátko po skončení zápasu a povedal: „Rice mal ísť za rozhodcami a odísť, musel som sa porozprávať s rozhodcami, ale on neodišiel, ale ospravedlnil sa Potom sa veci zlepšili a nepáčilo sa mi, ako sa správal.“

Calzona však teraz ponúkla novú perspektívu a priznala, že Rice mal odísť od funkcionárov a že za to môže anglická hviezda.

Rozprávať s Sky Sports TalianskoTalian povedal: „Rice stál pri rozhodcoch, chcel som sa ho opýtať na dôvod nedostatku času v súvislosti so stratou času zo strany Angličanov.“ Kričal na mňa a ja som odpovedal rovnakým tónom.“

„Je to skvelý hráč a pravdepodobne tam nemal pôsobiť ako bodyguard rozhodcu. Mohol sa tomu vyhnúť, ale hneď potom sa mi ospravedlnil.“

Anglicko napokon rozhodlo zápas vo svoj prospech po vyrovnaní Judea Bellinghama v riadnom hracom čase. Anglicko potom strelilo víťazný gól v predĺžení prostredníctvom svojho kapitána Harryho Kanea.

READ  Hokejová hviezda El Harte v období pandémie na Slovensku skúma rodinné korene a osobnostne rastie

Kúpte si súpravu anglického národného tímu na Európsky pohár národov 2024

Anglicko patrí medzi favoritov na víťazstvo na Euro 2024 toto leto a vy môžete dostať do rúk úplne nové topánky Nike dom A ďaleko Súpravy pred úvodným hvizdom.