Termíny zápasov UEFA Euro 2024 v Anglicku a možný priebeh turnaja v Nemecku | futbalové správy

Švajčiarsko sa vo štvrťfinále stretne s Anglickom! Sledujte zápasy Anglicka na Euro 2024, ako aj ich potenciálnu cestu vyraďovacími fázami turnaja v Nemecku.

S kým sa Anglicko stretne na EURO 2024?

Anglicko Bude hrať Švajčiarsko Vo štvrťfinále v sobotu v Düsseldorfe o 17:00 britského času.

Zverenci Garetha Southgate zaznamenali dramatické víťazstvo v 16-ke po tom, čo zdolali Slovensko 2:1 po predĺžení, keď v 95. minúte strelil vyrovnanie Jude Bellingham z dvojitého kopu nad hlavou a Harry Kane nadviazal na víťaza hlavičkou len o 50 sekúnd. po začiatku času.

Reprezentanti Anglicka si stanovili termín vo štvrťfinále so Švajčiarskom, ktoré v osemfinále zdolalo obhajcu titulu Taliansko zaslúženým víťazstvom 2:0 v Berlíne.

Anglicko, ktoré vedie skupinu C, je na priaznivejšej strane žrebu Španielsko, Nemecko, Portugalsko, Francúzsko A Belgicko Na druhej strane.

S kým sa Anglicko stretne v semifinále?

Ak Anglicko porazí Švajčiarsko a dostane sa do semifinále, bude hrať v stredu 10. júla v semifinále v Dortmunde; Začína o 20:00 britského času.

Rumunsko, Holandsko, Rakúsko A moriak Všetky tieto tímy sú potenciálnymi súpermi pre tri levy v semifinále.

Finálový zápas sa uskutoční v nedeľu 14. júla v Berlíne. Začiatok o 20:00 britského času.

Pondelok 1. júla
Francúzsko proti Belgicko (Dusseldorf, výkop o 17:00 britského času)
Portugalsko proti Slovinsko (Frankfurt, výkop o 20:00 britského času)

utorok 2. júla
Rumunsko proti Holandsko (Mníchov, výkop o 17:00 britského času)
Rakúsko proti moriak (Lipsko, výkop o 20:00 britského času)

Dni pracovného pokoja sú 3. a 4. júla

Ak chcete získať prístupnejší prehrávač videa, použite prehliadač Chrome

Southgate verí, že zmeny, ktoré urobil jeho tím, mali pozitívny vplyv na tím, pričom Cole Palmer a Kobe Maino podali proti Slovinsku pôsobivé výkony na lavičke.

Štvrťfinále

Piatok 5. júla
Španielsko proti Nemecko (Stuttgart, výkop o 17:00 britského času)
Portugalsko alebo Slovinsko proti Francúzsko alebo Belgicko (Hamburg, výkop o 20:00 britského času).

Sobota 6. júla
Anglicko proti Švajčiarsko (Dusseldorf, začiatok o 17:00 britského času)
Rumunsko alebo Holandsko proti Rakúsko alebo moriak (Berlín, výkop o 20:00 britského času)

Odpočinkové dni sú 7. a 8. júla

semifinále

utorok 9. júla
Španielsko/Nemecko proti Portugalsko/Slovinsko/ Francúzsko/Belgicko (Mníchov, výkop o 20:00 britského času)

Streda 10. júla
Rumunsko/Holandsko/Rakúsko/moriak proti Anglicko/Švajčiarsko (Dortmund, výkop o 20:00 britského času)

Dni pracovného pokoja sú 11., 12. a 13. júla

Finále Euro 2024

Nedeľa 14. júla
Víťazi semifinále 1 proti Víťazi semifinále 2 (Berlín, výkop o 20:00 britského času)